Galeria

W tym dziale znajdziecie Państwo rozmaite zdjęcia z naszej działaności.

Na plantacji lawendy

Mamy nadzieje ze nasze przedsięwzięcie stanie się niebanalną, lokalna atrakcją turystyczną dlatego zachęcamy do zwiedzania w okresie kwitnienia czerwiec-lipiec. Oczy można nacieszyć niebiańskim widokiem pól pomalowanych na fioletowo.


Całoroczne prace na plantacji

Odwiedzając nasza plantację w czerwcu i lipcu oglądacie Państwo efekty naszej całorocznej pracy. Zaraz po ostatnich przymrozkach (tj. połowa marca) zaczynamy wiosenne przycinanie i formowanie krzewów. W maju pielimy i odchwaszczamy. Czerwiec i pierwsza połowa lipca to czas dla zwiedzających Lawendowe Zdroje. Żniwa i destylację olejków rozpoczynamy około drugiej połowy lipca. Cięcie kwiatów lawendy odbywa się ręcznie za pomocą sekatora, wiążemy kwiaty w pęczki i suszymy w suszarni. W sierpniu odchwaszczamy. We wrześniu pojawiają się ponownie nieliczne kwiatki, które jednak już nie powtórzą efektu laki obserwujemy na przełomie czerwca i lipca. Październik to czas kiedy pole jest wapnowane aby zapewnić lawendzie odpowiednie pH gleby. Pozostały czas między październikiem i marcem poświęcamy na produkcję rękodzieła i kosmetyków które są w naszej ofercie


Sesje dziecięce

Dzielimy się naszą plantacją z innymi. Zapraszamy na sesje fotograficzne - pobieramy opłaty tylko za profesjonalne sesje ( śluby, modele itp.). Pole na sesje udostępniamy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Sesje ślubne


Rodzinne


W oczekiwaniu na maleństwo- zdjęcia ciążowe


Modele, we dwoje, inne