Galeria

W tym dziale znajdziecie Państwo rozmaite zdjęcia z naszej działaności.

Na plantacji lawendy

Mamy nadzieje ze nasze przedsięwzięcie stanie się niebanalną, lokalna atrakcją turystyczną dlatego zachęcamy do zwiedzania w okresie kwitnienia czerwiec-lipiec. Oczy można nacieszyć niebiańskim widokiem pól pomalowanych na fioletowo.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Całoroczne prace na plantacji

Odwiedzając nasza plantację w czerwcu i lipcu oglądacie Państwo efekty naszej całorocznej pracy. Zaraz po ostatnich przymrozkach (tj. połowa marca) zaczynamy wiosenne przycinanie i formowanie krzewów. W maju pielimy i odchwaszczamy. Czerwiec i pierwsza połowa lipca to czas dla zwiedzających Lawendowe Zdroje. Żniwa i destylację olejków rozpoczynamy około drugiej połowy lipca. Cięcie kwiatów lawendy odbywa się ręcznie za pomocą sekatora, wiążemy kwiaty w pęczki i suszymy w suszarni. W sierpniu odchwaszczamy. We wrześniu pojawiają się ponownie nieliczne kwiatki, które jednak już nie powtórzą efektu laki obserwujemy na przełomie czerwca i lipca. Październik to czas kiedy pole jest wapnowane aby zapewnić lawendzie odpowiednie pH gleby. Pozostały czas między październikiem i marcem poświęcamy na produkcję rękodzieła i kosmetyków które są w naszej ofercie.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Sesje dziecięce

Lawenda to wspaniała roślina, która doskonale nadaje się jako plener zdjęciowy. Dzieci to wspaniali modele pozwólmy im to udowodnić. Takie zdjęcie to wspaniała pamiątka zatrzymująca uciekające dzieciństwa. Oto nasz inspiracje dla państwa.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Sesje ślubne

Czy naprawdę trzeba kogoś przekonywać ze plener lawendowy jest idealnym tłem do białej sukni ślubnej…..? Znajdziesz u nas także elementy wiejskiego klimatu jaki takie jak np. stara stodoła, rozciągające się dookoła pola uprawne, w połączeniu z efektem jaki daje pole lawendy sprawią ze twoje zdjęcia będą unikatowe.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Sesje rodzinne

W zagonionej codzienności znajdź chwilkę czasu dla siebie i swojej rodziny, odpocznij, skorzystaj z aromaterapeutycznych właściwości lawendy i odwieź nas ze swoim aparatem lub fotografem. Efektem tego będą piękne zdjęcia i niezapomniane chwile, które mamy nadzieję będziecie jeszcze długo wspominać.

Zobacz wszystkie zdjęcia

W oczekiwaniu na maleństwo - zdjęcia ciążowe

Moja droga, za chwilę będziesz MAMĄ, jeszcze przez chwilę, zanim pojawi się maleństwo, masz czas tylko dla siebie. Jeśli chcesz wspominać ten niezwykły okres w twoim życiu dłużej i udowodnić wszystkim jaka jesteś piękna -lawendowy plener jest ku temu wspaniałą okazją.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Modele, we dwoje, inne

Niezwykły lawendowy plener daje nam tysiące możliwości do pracy z nim. To doskonałe tłem różnego rodzaju zdjęć postaci i rzeczy a także wydarzeń . Ogranicza was tylko wyobraźnia.

Zobacz wszystkie zdjęcia